باهم زیر سقف قانون و اخلاق

قابل توجه کاربران عزیز ، کلیه فرآیند های جزوه‌ننویس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند . در صورتی که در قوانین درج شده ، روال و فرآیند خرید و سایر خدمات تغییراتی در آینده ایجاد گردد ، در همین صفحه انتشار و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت جزوه‌ننویس به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود .

جزوه‌ننویس متعهد می‌شود تمام اطلاعات مشتریان و بازدیدکنندگان سایت و دارندگان اپلیکیشن‌ها را نزد خود نگه دارد و جز برای اهداف بازاریابی و آنالیز رفتار مشتری استفاده نکند،مگر برابر تصمیم مقام صالح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، جزوه ننویس مکلف به ارایه اطلاعات کاربران و مشتریان به مراجع مذکور می‌باشد.

جزوه‌ننویس متعهد می‌شود که در صورت بروز مشکل فنی جدی در اپلیکیشن یا عدم دانلود یا…. با دریافت شماره فاکتور و ایمیل و شماره موبایل کاربر مبلغی که کاربر برای خرید آن اپلیکیشن پرداخت کرده بود (۴۹۰۰ تومان) را ظرف مدت مشخص به حساب ایشان بازگرداند.

تمامی محتوای در دسترس از طریق وب سایت جزوه‌ننویس اعم از تصاویر ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپی ، اسکریپت ها ، علائم تجاری جزوه‌ننویس در انحصار این سایت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاری ، شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

تمامی پرداخت‌ها از طریق درگاه امن و معتبر زرین‌پال انجام می‌شود و امنیت پرداخت شما در این سایت تضمین می‌شود.

کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش اپلیکیشن‌ها یا سایت جزوه‌ننویس انجام دهد.

کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای جزوه ننویس شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

کاربر می‌پذیرد که جزوه ننویس ممکن است از ارسال SMS (پیامک) به عنوان راه ارتباطی خود با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از اپلیکیشن‌ها با مشکل مواجه شود.

در کنار هر اپلیکیشن تاریخ بروزرسانی آن ذکر شده است در صورتی که تغییراتی در محتوا آموزشی بعد از تاریخ بروزرسانی اعلام شده باشد اپلیکیشن مذکور ممکن است سازگاری محتوایی نداشته باشد.

جزوه‌ننویس مسئولیتی در جهت تایید صحت علمی محتوا یا حفظ حق کپی‌رایت محتوا اپلیکیشن‌ها ندارد و صرفاٌ یک کانال ارائه اپلیکیشن است.

جزوه ننویس متعهد می‌شود که تمام اپلیکیشن‌ها در این وبسایت از دسترسی‌های معقول و منطقی و لازم جهت ارائه خدمات به گوشی یا تبلت کاربران استفاده کند و اگر احیاناٌ به دلیل سهل انگاری در برنامه نویسی دسترسی بیشتری درون گوشی یا تبلت فرد انجام شد فوراٌ اقدام به بروزسانی اپ کند و این موضوع به کاربران اطلاع دهد، همچنین هیچ حقی جهت استفاده یا سو استفاده از آن دسترسی ندارد.