Jozvenaneivs

درباره ما

نوشتن درباره ما، مثه نوشتن مقدمه کتاب میمونه، سخت و مهم و ناگزیر به مختصرگویی!

جزوه ننویس از اسفند 95 کار خودشو شروع کرد. تو این مدت ایده‌های آموزشی مختلفی رو اجرا کردیم و بازخوردهای مختلفی گرفتیم. از فروشگاه اپلیکیشن‌های اندرویدی و دستیاری آموزشی با ارائه محصولات مختلف سعی کردیم سطح کیفی زندگی دانشجویان رو بالا ببریم. حالا در فصل جدید خودمون از آبان سال 99 تصمیم گرفتیم که بزرگتر فکر کنیم و همگام با ترندهای روز دنیا باشیم. در حال حاضر یک موتور جستجو جزوه مبتنی بر هوش مصنوعی هستیم که تلاش می‌کنیم بهترین نتایج رو برای دانش پذیران نمایش بدیم.

این نتایج از سایت‌هایی که سابقاً رقیب ما بودند به شما نشون داده میشه! باتوجه به حجم داده‌های محدودی که در بازار جزوات دانشجویی وجود داشت، با هدف گسترش بازار و بهینه‌سازی الگوریتم‌های ماشین لرنینگ جزوات دانش آموزان نیز به شکل آزمایشی به سایت اضافه شده.

مدل ارائه محصول ما در این مدت تغییراتی داشته، تیم ما در این مدت تغییراتی داشته، حتی لحن برند ما نیز در این مدت ثابت نبوده، چیزی که حتماٌ ثابت بوده ارزش‌ها و آرزوهای ماست. تلاش برای ساختن چیزی که واقعاٌ دوسش داشته باشید، چیزی هست که دوسش داشتیم و داریم و خواهیم داشت.

مرزی بین تیم ما و مشتریان ما وجود نداره، جزوه ننویس ساخته شده تا شما کیفیت بالاتری از زنددگی رو تجربه کنین. از حضور در الکامپ 97 و الکامپ 98 و انتخاب به عنوان یکی از استعدادهای برتر اکوسیستم استارتاپی در تهران تا روزهای سخت، بالا و پایین‌های مختلف قصه ما رو به اینجا رسوند. حالا اولین مشتری‌های جزوه ننویس از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدند و فصل جدیدی از زندگی رو شروع کردند و ما افتخارآمیز بهشون نگاه می‌کنیم و به یاد میاریم روزهایی رو که با اپلیکیشن ریاضی 1 ما تونستن درس رو بهتر یاد بگیرن و شاید با اپلیکیشن مکانیک سیالات ما تونستن سوالات آخر ترم رو بهتر جواب بدن. این حس اعتماد به نفس زیادی به ما میده، ما تهران بودیم ولی از تبریز و کردستان و زاهدان و شیراز و… دانشجویانی رو با خودمون همراه داشتیم و این مسیر ادامه داره… واقعا باور کردنی نیست!

در این مدت حتی اساتیدی از دانشگاه‌های مختلف کشور هم با ما همراه شدند، کی فکرشو میکرد حتی یکبار بگن: ” جزوه ننویس ” ؟. 

بهینه سازی متودهای آموزشی و ساختارهای یادگیری دغدغه جدی ما بوده، جزوه ننویس فقط یک اسم نیست، یک تئوری هست که اعلام میکنه در حال حاضر مدل‌های آموزشی کار نمیکنه.

به انتقادات و بازخوردهای شما نیاز داریم تا این مسیر بی‌انتها رو باهم بریم و لذت ببریم.

جزوه ننویس، بیشتر از یک کسب‌وکار

با احترام؛ محمدعلی میلانی صدر، عضو کوچکی از تیمی به وسعت همه کسانی که تلاش می‌کنند کیفیت آموزشی افزایش پیدا کنه.