درباره ی جزوه ننویس:

ما؟ همان تغییر دوست داشتنی

سخت‌ترین کار نوشتن درباره ماست، چجوری میشه ایده‌ها، انتقادات و ارزش‌هامون رو توی چند خط بنویسیم؟

ترجیح میدادم کتاب بنویسم!

جزوه ننویس بیشتر از یک کسب‌وکار، واقعاً فقط شعار نیست. ما سعی می‌کنیم نارسایی‌ها، عدم شفافیت‌ها، نواقص و… ساختارهای آموزشی رو در مرحله اول شناسایی در مرحله دوم نقد و در مرحله سوم راهکار سازی کنیم.

در حال حاضر شما با یک فروشگاه اندرویدی مواجه هستید که اپلیکیشن‌‌های آن اغلب مبتنی بر دروس دانشگاه هستند. این اپلیکیشن‌ها از جزوات کاغذی در دسترس‌تر هستند و نسبت به فایل‌های صرفاً متنی دارای مزایای خدماتی هستند.

نمیدونم دیگه چی دوست دارین درباره ما بدونین؟

وقتی این کار رو شروع کردیم دانشجو بودیم، شخصاً صفت دانشجو رو همیشه دوست داشتم. بعدها این کلمه رو بازتعریف کردم به نظرم فارغ از کلیشه‌ها افراد دغدغه‌مند حتماً دانشجو هستند، شاید دانشگاه نرن ولی دانشجویی زندگی می¬کنند و هرلحظه درحال یادگیری هستند.

 

مدل فعلی در ساختارهای آموزشی نیازمند بهبود و تغییراته، این یک فکت علمی و بدون تعصب هست. با پذیرش این فکت قدم مهمی به سمت تحول جدی و مطلوب هست و ما اینجاییم تا اعلام کنیم این فکت رو به طور جدی حس کردیم.

 

هر آدمی یه قصه‌ای داره، هر کسب‌وکاری مجموعه‌ای از ارزش‌ها؛ ما برای ارزش گذاری نیومدیم ولی سعی داریم افراد بیشتری رو با ارزش‌هامون آشنا کنیم تا عدالت، شفافیت، شادابی و شکوه در ساختارهای آموزشی حضور پررنگ‌تری داشته باشه.

 

برامون ایمیل بزنین…هرچی که دوست دارین:

info@jozvenanevis.com

 

تیم ما:

همه شما دانشجویان، اساتید دانشگاه ، مدرسان عزیر و علاقه‌مندان به حوزه آموزش که سعی در بهبود فرآیند یادگیری دارید!

محمدعلی میلانی صدر
سارا تهاجمی
راضیه شهرکی
فربد قائم مقامی
مجید جلیلیان
امیر کلانتری
محمدعلی ریاضتی
نگار حاجی حسنی
شلیر امیری حسینی

امیر چاوشی
فائزه یزدی