انتقال حرارت 1

دسته بندی : اختصاصی
قیمت : 7900 تومان
نسخه : 1

توضیحات :

در مجموعه آموزش انتقال حرارت، درس انتقال حرارت 1، به عنوان یک پایگاه پایه و دانشگاهی برای رشته  های مهندسی مختلف از جمله مهندسی شیمی، پلیمر، مکانیک و … می  شود. البته به دلیل مهم بودن مسائل، این مجموعه آموزشی  می تواند برای دانش آموزان برق نیز سودمند باشد. مجموعه آموزش انتقال حرارت مناسب برای واحدهای دانشگاهی و کنکور کارشناسی ارشد و دکترا است.

به دلیل گستردگی و تنوع مطالب انتقال حرارت علاوه بر درس انتقال حرارت، ارائه درسهای 3 واحدی دیگریکه جنبههای کاربردی انتقال حرارت را در بر می گیرد، پیشنهاد شده است.

 

انتقال حرارت جرم و مکانیک سیالات سه پایه اصلی مهندسی شیمی را تشکیل می  دهد که عموما به نام پدیده های انتقال شناخته می  شوند. اهمیت بالای این درس باعث شده است تا در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی همچنین این درس  ها را در اغلب گرایش ها با پسوند “پیشرفته” داشته باشیم؛ به عبارت دیگر پیشرفته انتقال حرارت، پیشرفته جرم و پیشرفته موتورهای مکانیکی هستند که پیشرفته هستند بهتر از آنچه در مقطع لیسانس آمده است.

اپلیکیشن جزوه  ننویس سعی دارد تا با گردآوری جزوات کامل و خوب شما را در فراگرفتن مطالب یاری کند.امید است که مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد.

 

نسخه جدید:

نسخه جدید در تاریخ 24 تیر ۹۷ به روز رسانی شد.